دانلود فیلم ایرانی ایران سرای من است

دانلود فیلم ایران سرای من است به کارگردانی پرویز کیمیاوی و تهیه کنندگی محمدرضا سرهنگی در ژانر اجتماعی تاریخی ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند بهزاد خداویسی، سعید پورصمیمی، پرویز شاهین‌خو، مهدی فقیه، محمد پورستار و معصومه اسکندری نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم زیبا و دیدنی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.

دانلود فیلم ایران سرای من است

کارگردان: پرویز کیمیاوی

تهیه کننده: محمدرضا سرهنگی

موضوع: اجتماعی

سال انتشار: 1398

محصول: ایران

بازیگران فیلم عبارتند از : بهزادخداویسی • سعیدپورصمیمی • پرویزشاهین‌خو • مهدی فقیه • محمد پورستار • معصومه اسکندری

ماجرای فیلم:

سهراب نویسنده جوان کرمانی در تدارک تألیف کتابی درباره تاریخ شعر کهن ایران است و برای دریافت مجوز چاپ کتابش در راه تهران در کویر گم می شود. در راه با شخصیت های عجیبی آشنا می شود و شاعران قدیمی در برابر او ظاهر می شوند. عاقبت از طریق قنات های خشک کویر از راهروهای متروی تهران سر در می آورد…

ادامه مطلب

دانلود فیلم قسم

دانلود فیلم نیوکاسل

دانلود فیلم تپلی و من

دانلود سریال هیولا

دانلود سریال مانکن

دانلود سریال ریکاوری

دانلود فیلم ایرانی ماموریت غیر ممکن

فیلم ,• ,دانلود ,سرای ,پرویز ,اسکندری ,من است ,دانلود فیلم ,ایران سرای ,سرای من ,پرویز کیمیاوی ,فیلم ایرانی ایران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی نیکا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد دانلود فیلم درام آسان بخرید store-shop فروش بلبرینگ msi-notebook-yazd دانلود سنتر نقطه سفید dadgah shenkhtb